Tristar | Electric Knife | EM-2107 | Knife | 1 pc(s) | Black
- TootjadTristar
- Mudel: EM-2107
- Saadavus: 5
-
23€
Tristar | Electric Knife | EM-2107 | Knife | 1 pc(s) | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 88.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 0.88 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Inimeste arv | 1 |
| Kaasnevate toodete arv | 1 pc(s) |
| Materjal | Plastic/Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Type of knife: Serrated blade Power: 120 W |
| Net weight | 0.77 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 599 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 102.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Electric Knife |
| Producer product name | EM-2107 |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Knife |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar electric knife em-2107 knife 1 pcs black, em-2107, tristar, soogiriistad



